Sukienki miętowe na wesele

Miętowy kolor podbił serca kobiet już kilka sezonów temu, ale wciąż cieszy się ogromną popularnością. Ten pastelowy kolor dodaje pozytywnej energii i świeżości. Będzie również świetnym wyborem na sukienkę na wesele. Po pierwsze jest zgodny z zasadą ślubnego savoir vivre, który mówi aby nie zakładać tego rodzaju przyjęcia białych i czarnych sukienek. Po drugie kolor miętowy odmładza i pasuje do wielu typów urody.

Jaki odcień dobrać w zależności o koloru włosów?
Kobietom o ciemnych włosach bardziej będą pasowały głębokie odcienie miętowego koloru, natomiast blondynkom rozmyte mięty, a Kobiety o ognistym rudym odcieniu włosów najlepiej wyglądać będą w lazurowej mięcie.

Miętowy z czym łączyć?
Idealną parą dla mięty jest biel, ale również świetnie łączy się z szarym, żółtym oraz innymi pastelowymi odcieniami. Z kolei ciemniejszą miętę z powodzeniem można łączyć z czarnymi dodatkami, ale trzeba uważać aby z nimi nie przesadzić. W tym sezonie wiosenno-letnim szczególnie modne są kwiatowe printy na sukienkach. Wybierając taką sukienkę na wesele nie zapomnijcie o jednak o ważnej zasadzie. Duże desenie optycznie powiększają, można wykorzystać ten trik, aby dodać sobie kobiecych kształtów, jeśli nam na tym zależy.

Sukenki mint

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *