Modne fasony sukienek letnich 2015

W każdym sezonie – czy to wiosenno-letnim, czy jesienno-zimowym, projektanci proponują nam nowe fasony i kroje sukienek. Na lato 2015 roku przygotowali oni wiele ciekawych propozycji, które przypadną do gustu paniom o różnej figurze i niekoniecznie sylwetce modelki. Na co warto zwrócić szczególną uwagę?

Odwołanie do lat 70-tych

Jednym z trendów tego sezonu są sukienki stylizowane na jakże barwnych latach 70-tych poprzedniego stulecia. Mowa tu o odwołaniu do sukienek hipisowskich, klubowych, geometrycznych i powłóczystych czy w delikatną, drobną krateczkę. Jak widać, przekrój trendów jest bardzo szeroki, dzięki czemu każda miłośniczka mody znajdzie dla siebie odpowiednią kreację.

W modzie są sukienki sentymentalne, retro, które nawiązują swoim krojem do bohemy. Są powłóczyste, długie, sięgające ziemi, pozwalające na zamanifestowanie swojej kobiecości. Projektanci proponują kilka wiodących fasonów w tym stylu sukienek. Między innymi są to sukienki na ramiączkach, z głębokim dekoltem, ale z prostą, zwiewną spódnicą do kostek. Szyfonowe sukienki maxi można nosić zarówno w wersji prostej, jak i ozdobione falbanami, które pozwalają na kształtowanie figury kobiety.

Dla pań o nienagannych nogach i świadomych swojego ciała oraz jego atutów, polecane są sukienki wpisujące się znakomicie w klimat festiwali z lat 70-tych, zwłaszcza Woodstocku. Sukienki przewiązuje się w pasie, aby podkreślić talię, a stylizację można uzupełnić butami za kostkę.

Sukienki letnie 2015

Eksperymentowanie z nowoczesnością

Na drugim biegunie tegorocznych trendów w dziedzinie modzie kobiecej na lato 2015 znajdują się sukienki krótkie, przypominające dzieła ekspresjonistów, które ozdobione są geometrycznymi wzorami. Są to proste przylegające do ciała kreacje, w których rolę ozdobną pełnią wzory. Takie sukienki możemy znaleźć np. w sklepie zoio.pl – http://zoio.pl/odziez-damska/sukienki

Sukienki w formie trencza lub płaszcza przewiązanego niedbale paskiem to kolejna propozycja projektantów mody na obecny sezon letni. Odsłaniają one nogi kobiety, są eleganckie i zmysłowe. Ciekawym pomysłem są sukienki – wycinanki, które odsłaniają różne fragmenty kobiecego ciała. Bynajmniej nie są one wulgarne, ale interesujące. Odsłaniają ciało kobiety fragmentarycznie i bardzo dyskretnie.

Sukienki na lato 2015

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *