Moda plażowa w stylu boho na lato 2016 [GALERIA]

Styl boho i moda lat 70-tych

O tym, że moda jest przewrotna i poszczególne trendy, co kilka lat, powracają do łask przekonaliśmy się już wiele razy. Idealnym przykładem tego zjawiska może być aktualny sezon wiosna/lato 2016, w którym, w modzie, dominuje przede wszystkim moda lat 70-tych oraz oczywiście styl boho. W większości damskich kolekcji znanych projektantów, dużych domów mody czy sieciówek znajdziecie więc mnóstwo etnicznych wzorów, długie, zwiewne sukienki i spódnice, wszechobecne frędzle czy ubrania w stylu hippie. Oprócz koloru białego, który naturalnie kojarzy nam się ze stylem boho, w kolekcjach na ten sezon znajdziecie również sporo kolorów ziemi.

Stroje kąpielowe w stylu boho

Wpływy stylu boho nie ograniczyły się w tym roku tylko do kolekcji ubrań czy dodatków. Również w modzie plażowej wyraźnie widzimy związane z tym stylem trendy. Wśród strojów kąpielowych na ten sezon znajdziecie więc mnóstwo takich z etnicznymi wzorami cz frędzlami. Kolorystyka, jak przystało na modę plażową, jest bardzo bogata, coś dla siebie znajdą więc zarówno miłośniczki białych strojów, świetnie pasujących do opalonej skóry, jak i wielbicielki bardziej zróżnicowanych, żywszych kolorów.

Bikini w stylu boho – GALERIA

Poniżej mamy dla Was mini galerię ze zdjęciami strojów kąpielowych w stylu boho na lato 2016. Są to stroje bikini i kostiumy kąpielowe pochodzące między innymi z kolekcji: Billabong, Seafolly, Suboo, Freya czy Mikah. Każde z zamieszczonych poniżej zdjęć możecie powiększyć poprzez kliknięcie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *