Buty Aldo Online

Aldo to dosyć znana marka obuwnicza, która szczególnie w ciągu ostatnich kilku lat, zdobyła sporą popularność. Firma ta pochodzi z Kanady i może się pochwalić posiadaniem już ponad 900 stacjonarnych sklepów firmowych na całym świecie. Sklepy Aldo znajdziecie również na terenie Polski, jest ich około 20 i znajdują się najczęściej w dużych centrach handlowych.

Nie każda z nas mieszka jednak w pobliżu takiego centrum, a kolekcje butów Aldo są naprawdę warte uwagi. Od niedawna problem z dostępem do kolekcji obuwia tej marki został rozwiązany. Nową kolekcję Aldo możecie już kupić za pośrednictwem największego sklepu online z markową modą i butami. Chodzi o sklep Zalando.pl, który do każdych zakupów oferuje również darmową przesyłkę i możliwość zwrotu towarów w przeciągu aż 100 dni. Poniżej znajdziecie mini galerię z butami Aldo z nowej kolekcji na wiosnę i lato 2015.

Buty Aldo wiosna/lato 2015

Kliknij wybrany model poniżej aby powiększyć.

A jeśli planujecie kupić buty Aldo przez internet to może także przydać Wam się tabelka z rozmiarówką tej firmy. Znajdziecie tam dokładne przełożenie rozmiarów butów Aldo na długość wkładki w centymetrach. Dzięki temu będziecie mogło dokładniej dobrać rozmiar.

Rozmiarówka butów Aldo

Rozmiarówka butów Aldo

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *